Circle K Job - 44747297 | CareerArc
  Search for More Jobs
Get alerts for jobs like this Get jobs like this tweeted to you
Company: Circle K
Location: Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland
Career Level: Associate
Industries: Retail, Wholesale, Apparel

Description

Job Description

TWÓJ SUKCES JEST NASZYM SUKCESEM

Aby zapewnić najlepszą obsługę naszym klientom, potrzebujemy najwyższej klasy ludzi na stanowiskach każdego szczebla. Praca w naszych biurach oznacza bycie częścią naszego utalentowanego zespołu specjalistów od logistyki, księgowości, sprzedaży, IT, HR i marketingu.

To dynamiczne miejsce pracy pełne nowych i ekscytujących wyzwań. Aby sprostać przyszłości, współpracujemy z naszymi zespołami i rynkami na całym świecie. Naszymi najważniejszymi zasobami są nasi ludzie, dlatego pokładamy w Tobie wielkie nadzieje.

W zamian za zaangażowanie, energię i ambicje oferujemy bezpieczeństwo i odpowiedzialną wolność w wykonywaniu tego, co robisz najlepiej w swojej pracy.

Obecnie do naszego zespołu B2B & Card Sales poszukujemy osoby na stanowisko:

Digital Sales Specialist

Cel stanowiska:

Jest to strategiczna rola w drodze do digitalizacji sprzedaży w Circle K, w której będziesz tworzył i zarządzał programem sprzedaży cyfrowej B2B. Opiera się ona na maksymalizacji potencjału sprzedaży dzięki nowym i stałym Klientom, wykorzystując platformę cyfrową i innowacyjne narzędzia. Będziesz również odpowiedzialny za digitalizowanie obecnych procesów sprzedażowych. Circle K reaguje na zmieniające się preferencje Klientów, dlatego wspólnie przenieśmy tradycyjne formy sprzedaży i komunikacji na nowy poziom!

Twoje zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów z wykorzystaniem kanałów online.
  • Wdrażanie usprawnień i cyfryzacja obecnych procesów sprzedażowych.
  • Współpraca z centralą działu sprzedaży oraz zespołami B2B w całej Europie.
  • Planowanie działań, które wpływają na wzrost lojalności Klienta i zapobiegają jego odejściu.
  • Tworzenie cyfrowych rozwiązań sprzedażowych i komunikacyjnych oraz planowanie kampanii dla klientów B2B we współpracy z innymi działami (m.in. działem marketingu).
  • Tworzenia wizji i strategii zmian.
  • Analiza skuteczności prowadzanych działań pod kątem sprzedażowym.
  • Realizacja planów sprzedażowych.

Nasze oczekiwania:

  • Umiejętność pracy przy użyciu narzędzi CRM takich jak Saleseforce, Hubspot lub podobnych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.
  • Doświadczenie pracy w obszarze sprzedaży B2B. *
  • Znajomość tematyki marketingu internetowego, digitalizacji sprzedaży. *
*Doskonała znajomość procesów, w co najmniej jednym z powyższych obszarów. *Wiedza z zakresu pozycjonowania stron internetowych (SEO, SEM) będzie dodatkowym atutem.
  • Rozumienie procesu „Coustomer Journey” i umiejętne nim zarządzanie.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne niezbędne do opracowywania wraz z europejskim zespołem nowych oraz ulepszania istniejących ofert B2B.
  • Samodzielność w działaniu, kreatywność i proaktywność.

W zamian oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Zaufanie do podejmowanych przez Ciebie nowych inicjatyw;
  • Możliwość kreowania własnych rozwiązań i samodzielność w działaniu;
  • Szeroki pakiet benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i NNW, zniżki na produkty i usługi oferowane na stacji;
  • Liczne wartościowe szkolenia umożliwiające rozwój i zdobywanie nowych kompetencji;
  • Przyjazną atmosferę w pracy i zgrany zespół, nastawiony na współpracę i wsparcie.

Prosimy dołączać CV w języku angielskim